KONZULTACE A KOUČINK KULTURNÍCH PROJEKTŮ

Nová síť poskytuje ve své kanceláři každý čtvrtek bezplatně KONZULTACE jednotlivcům, skupinám, kulturním institucím i široké veřejnosti, a to nejen z nezávislé scény. Konzultace jsou věnovány začínajícím i zkušeným promotérům, produkčním a iniciátorům.

Konzultace obvykle trvá 60 minut je možné se domluvit na dalších max. dvou bezplatných setkáních. Konzultace jsou zacílené i na oblast financí, grantů, produkce pro umělce, umělecké skupiny, managery i kulturní aktivisty pohybující se převážně v oblasti divadla a tance. Konzultovat mohou i začátečníci a čerství absolventi uměleckých škol.

Pozor! Pravidelné čtvrteční fyzické a on-line konzultace poskytujeme pouze po předchozí domluvě! Kontaktujte nás, prosím, na e-mailu konzultace@novasit.cz. Konzultujeme také telefonicky po – st od 10-16 hod. na čísle: 775 745 878.

Konzultovat s Vámi mohou:

Adriana Světlíková Adris poskytuje konzultace ke grantovému poradenství, kulturnímu plánování, vyřeší s vámi personalistiku, networking, pomůže se zahraničními kontakty a zajišťuje koučink.

Petr Kiška Petr je zkušený produkční, který vám pomůže s rozjezdem vašeho spolku nebo souboru,
poradí, jak se zorientovat a co všechno budete v začátcích potřebovat, ať už se jedná o granty, jiné zdroje financování nebo třeba smlouvy a další věci, se kterými si v začátcích nevíte rady.

Petr Pola Petr s vámi probere grantové a dotační možnosti, doporučí vhodného partnera či místo pro realizaci vašeho projektu/akce a poradí s koncepcí, dramaturgií, programem.

KOUČINK KULTURNÍCH PROJEKTŮ
Koučink má mnoho podob, které závisí na druhu projektu, jeho zacílení, složení a velikosti týmu. Nejčastěji se na nás obracejí projekty v okamžiku, kdy stojí před nějakým závažným problémem, který vyžaduje asistenci třetí strany. Nezřídka se koučink pohybuje na hraně „kulturní terapie“. Těchto projektů, které každoročně koučujeme je více, profesionální etika nás však vede k tomu, zde tyto projekty nejmenovat.

VZDĚLÁVÁNÍ
V průběhu celého roku vypisujeme semináře na konkrétní témata, hromadné konzultační setkání či vzděláváme individuálně. O všem dáváme vědět pravidelně na našich sociálních sítích.

Dále se věnujeme i KULTURNÍ ADVOKACII zejména v oblasti živého umění. Obrací se na nás místní i státní správa a samospráva měst. Snažíme se předávat zkušenosti tzv. z térenu a našeho každodenního kontaktu s živým uměním a jeho aktéry.

Děkujeme za podporu Ministerstva kultury ČR, hlavního města Prahy a městské části Praha 7.