TRUTNOV

UFFO

UFFO je unikátní moderní kulturní prostor, jehož cílem je obohacovat kulturní život v Trutnově a okolí, a zároveň posilovat reputaci Trutnova jako otevřené kulturní metropole.

Místo: UFFO – kulturní a společenský prostor v centru města Trutnova, který získal ocenění v soutěži Stavba roku ČR 2011 a Nejlepší investice ČR 2011.

Akce: Organizujeme široké spektrum kulturních akcí. Pořádáme klasické, činoherní, hudební, pohybová či alternativní divadelní představení, která jsou zařazena do čtyř abonentních skupin. Dále koncerty všech hudebních žánrů, plesy, kongresy a další kulturní a společenské akce. Věnujeme se současnému výtvarnému umění. Pravidelně pořádáme mezinárodní hudební festival Trutnovský podzim, mezinárodní festival nového cirkusu Cirk-UFF, tradiční akce pro děti, divadelní představení pro celé rodiny Rodinné Uffokousky.

Prostory: UFFO disponuje unikátním a exkluzivním polyfunkčním sálem (s technickým vybavením nejlepší kvality), zrcadlovým sálem, dvěma kavárnami a Galerií. Hlavní sál lze uspořádat ve více variantách – kongres (350 míst), kukátko (356 míst), ples (456 míst), koncert k sezení/na stání (774 míst), aréna (521 míst).

Možnosti: Svojí variabilností je UFFO vhodné pro prezentaci všech uměleckých žánrů, pořádání konferencí, seminářů, realizaci uměleckých rezidencí a koprodukcí (mezi nejúspěšnější dosavadní rezidence/koprodukce patří představení One Step Before the Fall a představení Cirku La Putyka Dolls).

Tech informace: technické vybavení polyfunkčního sálu UFFO

Kontakt: Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas, náměstí Republiky 999, 541 01 Trutnov, www.uffo.cz, kasik@uffo.cz