ČTVRTÝ MEETING SKUPINY ZAČÍNÁME SPOLUPRÁCI

Čtvrtý meeting skupiny Začínáme spolupráci v rámci Českého kulturního networku se konal 23. a 24.8. 2020 v Kuksu.

Čtvrtý meeting skupiny Začínáme spolupráci v rámci Českého kulturního networku se konal 23. a 24.8. 2020 v Kuksu. Měli jsme možnost účastnit se posledního dne Festivalu Theatrum Kuks v krásné barokního krajině.
Součástí setkání bylo nejen seznámení se s novými tvářemi, ale také prezentace novinek všech zúčastněných. Podstatnou část setkání tvořilo sdílení a otevření aktuálně řešených témat jednotlivých členů skupiny v s souvislosti s nadcházející sezónou a také s přihlédnutím k situaci tématu Covid-19.

Meetingu se zúčastnili Anna Strnadová (ArtoproProstor), Kateřina Bohadlová (Theatrum Kuks), Honza Tomšů (Spolek Zlínský zvěřinec), Vendula Tomšů (Spolek Zlínský zvěřinec), Lenka Trantírková (Spolek Zlínský zvěřinec, Juraj Augustín (BuranTeatr), Simona Vaškovičová (BuranTeatr), Karolína Fendrychová (Naplaveno), Luboš Fendrych (Naplaveno), Míša Sikorová (CKV Blatná), Jan Petružela (Fujaré), Pavel Matela (Bohemia Farmstudio), Pavel Matoušek (Bohemia Farmstudio), Radka Zahradníková (DFKH), Ewa Zembok (DFKH).