REGISTRUJTE SE NA IETM

IETM – International Network for Contemporary Perfoming Arts (založený jako Informal European Theatre Meeting) – je etablovanou evropskou sítí profesionálů z oblasti divadla a tance, na jejíž půdě se diskutují témata rezonující napříč Evropou, sdílejí se cenné zkušenosti a v neposlední řadě vytváří tlak na evropské instituce přímo v Bruselu.

Letos historicky poprvé nebyla šance uspořádat běžný jarní a podzimní meeting, proto se bruselská kancelář rozhodla oslovit své členy k uspořádání místních setkání s diskusemi a propojením on-line napříč Evropou.

Jedním z 24 měst, kde se meeting uskuteční, je i Praha, a to díky Tanci Praha/divadlu PONEC, který nabídl prostor pro online přenos programu IETM v divadelním klubu a k tomu otevřenou debatu v místním kontextu. „Na čem teď záleží?“ je hlavním tématem – zkusme diskutovat různé výzvy i hrozby, které krize letos přinesla. Partnery jsou Institut umění – Divadelní ústav a Nová síť, vítáni jsou kolegové ze Slovenska a dalších zemí Visegrádu.

Registrace zdarma je nutná na webu IETM, a to do 28. září 2020:

www.ietm.org/en/multi-location">https://www.ietm.org/en/multi-locationProgram akce:

v angličtině, PONEC – divadlo pro tanec, Husitská 899/24A, Praha 3:


Čtvrtek, 1. 10. 202014:00 – 15:45 Společný online program IETM: What matters now? Plenary discussion16:00 – 19:00 Kulatý stůl – diskuse k současné situaci ve středoevropském regionu20:00 Roselyne -představení Cécile Da CostaPátek, 2. 10. 202010:00 – 11:00 Pitchorama – série 3-minutových videí členů IETM, po ní Q & A14:00 – 15:00 IETM info cellVíce informací: michaela.prikopova@tanecpraha.eu