V BERLÍNĚ ZAČÍNÁ KONFERENCE INDUSTRY GET-TOGETHER

V Berlíně právě začíná konference Industry Get-Together, která se stala inspirací pro konferenci Culture Get-Together, kterou pořádala Nová síť v září tohoto roku v Obecním domě v Praze. Letošní téma Industry Get-Together je flexibilita.

Berlínskou konferenci pořádá PAP Berlín: The Berlin Performing Arts Program a letos se konference zaměří na mezinárodní spolupráci se Severním Porýním – Vestfálskem a Prahou, a to i díky spolupráci, kterou před dvěma lety zahájil Berlín s Prahou projektem PRALIN.
Konference Industry Get-Together se zúčastní delegace složená ze zástupců Nové sítě a české nezávislé scény. Za projekt PRALIN na konferenci vystoupí Petr Dlouhý, o výměnných programech v době pandemie koronaviru bude debatovat ředitelka Nové sítě Adriana Světlíková, o spolupráci na dálku bude mluvit Nela Kornetová a o současné zkušenosti umělce Jiří Šimek. Účastníky konference z Prahy pozdraví i ředitel odboru kultury a cestovního ruchu Magistrátu hlavního města Prahy Jiří Sulženko.

Web konference: https://pap-berlin.de/en/8th-industry-get-together-well-see-when-we-see-flexibilities-independent-arts-community